Znak Třicítky
Znak Dvojky

Aktuality
O nás
Akce
Letní tábor
Fotogalerie
Historie
Bývalí členové
Ke stažení
Kontakty

!!! HRA V TUNELU !!!

Sraz bývalých členů 2014

© Myška & Béďa
Jste . návštěvník

Profile for tricitkadvojka

Hra v tunelu


Příběh:

Jmenuješ se Fjod Pavlovič a jsi mladý začínající dobrodruh. Plný elánu, energie a naděje, že se jednou dostaneš ven z tohoto proklatého Metra, kde jsi jako malý celou dobu vyrůstal. Znáš jen svoji stanici a pár okolních tunelů, ale nic víc.

Ale tohle není pro tebe. Ty chceš víc. Toužíš se dostat ven na povrch, kde nejsou žádné zdi, žádné stropy, žádné tunely, žádná jiná omezení. Jen ty a celý svět.

Nicméně aby ses dostal ven čeká na tebe plno zkoušek, nástrah a nebezpečí. Proto je nejdůležitější se připravit. Hodně dobře připravit.

Budeš potřebovat spoustu věcí jako například zbraň, bez které se v Metru určitě neobejdeš. Lékárničku určitě, ta se vždy hodí. Nějaké jídlo a pití. Ještě povolenka k bezpečnému průchodu přes opevněné stanice a i nějaké znalosti o tunelech a Metru obecně.

Nejlepší je začít na místě, kde je nejvíce rušno a dozvíš se nejvíce informací. Hned víš, na jaké místo jako první zajít. No přece do místního lokálu zvaného ,,Klubovna‘‘. Tam se určitě nějaká drbna najde, která ti poradí a navede co máš dále dělat.


Jak hra funguje:

Na začínajícím stanovišti vás čeká zpráva. Abyste tuto zprávu mohli přečíst potřebujete mobilní telefon, který umí přečíst QR kód. Po přečtení kódů se objeví stránka kde je potřeba, aby se každý z vás prokázal svým jménem nebo přezdívkou a odpověděl na otázku. Poté bude odhalena, další indicie kde se nachází další stanoviště.