Znak Třicítky
Znak Dvojky

Aktuality
O nás
Akce
Letní tábor
Fotogalerie
Historie
Bývalí členové
Ke stažení
Kontakty

!!! HRA V TUNELU !!!

Sraz bývalých členů 2014

© Myška & Béďa
Jste . návštěvník

Profile for tricitkadvojka


Informace o Letním Táboře

Termín letošního letního tábora je !!! SNAD 7. 7. - 24. 7. 2020 !!!

Tábořiště

Již od roku 1997 jezdíme na naše tradiční tábořiště, asi čtyři kilometry od obce Sloup v Moravském krasu. Jedná se o tradiční stanový tábor, kde uprostřed lesa využíváme polní kuchyni, polní sprchy (dřevěná konstrukce, dokonale krytá plachtou, jež obsahuje polní sprchová kamna sloužící k ohřevu vody). K letnímu táboru neodmyslitelně patří i polní záchod - latrína. Snažíme se tábořit co nejvíce tradičním způsobem, takže všechny táborové stavby si stavíme sami na "zelené louce".

                           

Na tábořišti není zavedena elektřina. Nevyplatí se tedy dítě vybavit nejmodernějším typem chytrého telefonu. Zdejší podmínky (rozdíly teplot mezi dnem a nocí, vysoká vlhkost) nejsou pro elektronické zařízení jakéhokoli typu příznivé. Pro případný kontakt s dětmi můžete využít buď tradičně pohledem, či dopisem, nebo lze kontaktovat některého člena vedení.

Motivační oblek

Každý tábor připravujeme na určité téma, tzv. motivaci. Zpravidla se jedná o více či méně podrobné sledování určité literární předlohy, která prostupuje celým táborem a působí jako jednotící prvek.

Motivace tábora 2020 je Postapokalypsa podle knihy Metro 2033 od autora Dmitryje Glukhovského.

Každý táborník by měl mít svůj vlastní motivační oděv, který si na sebe oblékne při hraní motivovaných her, různých ceremonií a v neposlední řadě při účinkování v divadle během návštěvního dne. Šikovným maminkám doporučujeme oblek ušít, případně seskládat z oděvních kusů sehnaných v second-handu či z oděvů starých, již nenošených.

Pro inspiraci přikládáme obrázky

Odevzdávání věcí na tábor

Předávání věcí na tábor proběhne 26. června a 30. června od 17:00 do 19:00 v klubovně. Prosím, balte věci dětí nejlépe do velkých igelitových pytlů, pevně stáhněte a označte jmenovkou, při převážení by se jinak mohly poškodit. Zároveň sbalte věci také do velkého oddílového batohu, který musí mít na tábor všichni s sebou!

Všechny důležité informace ohledně odjezdu na tábor budeme předávat na poslední oddílovce, která se uskuteční v ještě neurčené době v klubovně. Zároveň zde děti dostanou potvrzení o bezinfekčnosti, které je potřeba vyplnit 1 den před odjezdem na tábor. Všechny tyto informace budou také zde na webu.

Návštěvní den      [!!! Tento rok se realizovat nebude !!!]

Adresa na tábor

Nejlepší formou kontaktu s dětmi na táboře jsou dopisy. Každého, ať malého či velkého táborníka, dopis potěší, takže pište na tuto adresu:

Jméno dítěte
LT Třicítka a Dvojka
pošta Sloup v Moravském krasu
okres Blansko
679 13

Ceny tábora

4400 Kč - základní sazba pro členy oddílu
3650 Kč - sourozenci
2900 Kč - rádcové
2200 Kč - instruktoři
1450 Kč - programoví vedoucí
5000 Kč - cena pro nečleny oddílu

V případě jakýchkoli nejasností ohledně tábora, prosím kontaktujte některého z vedoucích v sekci kontakty.

Cesta na tábořiště

[!!! Z důvodů vládních nařízení jsou návštěvy tábořiště v průběhu akce tento rok zakázány !!!]

Doporučujeme si vyhledat nejlepší cestu na tábor na internetu - např. ZDE nebo třeba ZDE, popř. je možno na tábořiště docestovat po níže uvedených trasách. 

1. možnost:

Olomouc - Prostějov - Plumlov - Drahany - Niva - Vysočany - šošůvka - Sloup

2. možnost:

Olomouc - Prostějov - Ohrozim - Vícov - Protivanov - Žďárná - Ludíkov - Němčice - Sloup

Mapa tábořiště

Ze Sloupu až na tábořiště vede asfaltová cesta (se zákazem vjezdu motorových vozidel!) značená modrou turistickou značkou, po které můžete dojet (pouze s patřičnýmm povolením, případně při hromadném příjezdu viz. výše) až k táboru. Cesta je primárně cyklostezka a je poměrně úzká, dávejte si pozor na cyklisty a bruslaře.

 

Kontakt

Pokud byste se rádi dozvěděli více o naší oddílové činnosti, nebo nás případně chtěli kontaktovat, využijte, prosím, naší e-mailové adresy:
vedeni@tricitka.com